تشک مدل آمستریس ( فوم هوشمند + طبی)

•    تشک مدل آمستریس ( فوم هوشمند + طبی) :
این مدل فاقد اسکلت فنری می باشد بنابراین برای افرادی که تمایل به داشتن تشک نسبتا نرم و راحتی فاقد فنر دارند ؛ بسیار مناسب می باشد .
به دلیل نداشتن اسکلت فنری بنابراین در زمان خواب هیچگونه حرکتی در سطح تشک وجود نخواهد داشت به همین دلیل برای افرادی که خواب سبکی دارند و هرگونه حرکتی باعث بیدار شدن آنها می شود گزینه مناسبی خواهد بود .
در سطح تشک از یک لایه فوم هوشمند ۶۰ کیلویی با ضخامت شش استفاده شده است که در قسمت مموری فوم کلیه خواص توضیح داده شده است .
پارچه گردبافت با خواص گیاه الوئه ورا  به منظور حفظ لطافت و رطوبت پوست برای رویه این تشک استفاده شده است . این نوع پارچه به دلیل نوع بافت ، از لطافت و نرمی بیشتری برخوردار است . همچنین با توجه به نوع بافت که به صورت حفره حفره می باشد ، جریان هوا به راحتی در سطح تشک در جریان است به همین دلیل عرق کردن در این نوع پارچه ها کمتر اتفاق می افتد .
نوع دوخت و نقشدوزی روی سطح تشک (برجستگی روی سطح تشک ) به   گونه ای طراحی شده است که در زمان خواب راحتی بیشتری را برای مصرف کننده داشته باشد .

پارچه های گرد باف با الیاف آلوئورا :آلوئورا گیاهی است بومی آفریقای شمالی که دارای ویژگیهای خاصی می باشد ،از جمله ویژگیهای آن حفظ رطوبت پوست ،بهبود آثار سوختگی، اثرات ضد التهابی ،کاهش ریزش مو و… می باشد.این پارچه ها خواص بند چهار را نیز دارا هستند .

الیاف پلی استر ضد حساسیت و آنتی باکتریال :
بدن انسان ممکن است به مواد مختلفی که در طبیعت وجود دارند و یا به صورت مصنوعی تولید می شوند حساسیت داشته باشند. برای مثال ممکن است تماس با برخی از میکروارگانیسم های موجود در الیاف به کار رفته در تولید تشک باعث ایجاد حساسیت هایی در مصرف کننده شود. استفاده از الیاف ضد حساسیت در تولید تشک های تن آسای به کاهش این نوع حساسیت ها در روی سطح تشک کمک می کند. همچنین این الیاف دارای خصوصیت ضد باکتری که باعث بوی نامطبوع نیز هستند. میلیون ها باکتری در محیط اطراف ما ، در هوا ، بر روی زمین و نیز لوازم زندگیمان وجود دارند. تکنولوژی های جدیدی که در تولید الیاف استفاده می شوند کمک می کنند که باکتر ی ها ی موجود در این الیاف از طریق تخریب دیواره های این میکروارگانیسم ها ، نابود شوند. همچنین این تکنولوژی ها می توانند از طریق از بین بردن زنجیره ی تغذیه ی باکتری ها ، از تولید مثل و زیاد شدن آن ها نیز جلوگیری کنند.

لایه ترموباند :
این الیاف که از اکریلیک رزین خالص تهیه شده است ، نوعی عایق حرارتی است که گرمای بدن شما را حفظ می کند. رزین که خود ماده ای سخت است ، تا حدودی جلوی فشار مستقیمی که از طرف فنرها به بدن وارد می شود را نیز می گیرد.

فوم هوشمند ( مموری فوم ـ Memory Foam ) :
در سال ۱۹۹۰ یک شرکت سوئدی از این فوم در تولید تشک استفاده نمود که مورد استقبال فراوانی از طرف مردم قرار گرفت . به دنبال این طرح ، در سال ۱۹۹۲ در شمال آمریکا نیز از این کالا در تولید محصولات مشابهی برای مصرف کنندگان استفاده شد و به این صورت به عنوان یک محصول بسیار مفید و ضروری به خانه های مردم در اروپا و آمریکا راه پیدا کرد و امروزه در اکثر کشورهای جهان محصولات متنوعی را که از فوم های هوشمند ساخته شده اند مورد استفاده قرار می دهند.از ویژگی های منحصر به فرد فوم های هوشمند می توان به موارد ذیل اشاره نمود :
۱. تغییر شکل در اثر دمای بدن
۲. برگشت پذیری مناسب پس از برداشتن نیرو در ناحیه تماس
۳. تسهیل در جریان گردش خون و جلوگیری از گرفتگی عضلات و نیز جلوگیری از درد در ناحیه ستون فقرات
به دلیل ماهیت بسیار متراکم فوم و فشردگی ساختار سلولها از لحاظ وزنی نسبت به اسفنجهای معمولی ، از وزن بیشتری برخورداراست . همچنین گرمای بیشتری را در سطح تشک ایجاد می نماید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای رفاه حال همشهریان عزیز ساکن شیراز فروش آنلاین تشک های تن آسای با بسته بندی های بهداشتی و کرایه رایگان،تحویل درب منزل و پرداخت هنگام تحویل انجام می گردد. رد کردن