تشک مدل بایوکر ( فوم هوشمند + فنر بونل )

•    تشک مدل بایوکر ( فوم هوشمند + فنر بونل )
فنرهای مورد استفاده در این محصول از نوع فنر بونل می باشد .
در سطح تشک در یک طرف از دو لایه مموری فوم شش سانتی متری استفاده شده است که به نرمی و راحتی هرچه بیشتر تشک کمک نموده است .
در فضای خالی بین فنرها در سرتاسر تشک از ساپورتهای اسفنجی استفاده شده است .
دیواره تشک از اسفنج ۴۲ کیلویی با قطر ۴ سانت ساخته شده است .
پارچه تشک ، از نوع پارچه های خاص می باشد .

 

هر انسانی در دنیا منحصر به فرد است، ولی همه در این نکته که به خواب آسوده و راحت احتیاج دارند مشترک هستند.خواب خوب و کافی ، علاوه بر این که خستگی ها و استرس های وارد شده بر شما را از بین می برد ، باعث می شود تا کارایی همه اعضای بدن ، به خصوص مغز افزایش یابد. ممکن است در طول روز بتوانید زمانی برای استراحت هر یک از اعضای بدن خود اختصاص دهید برای مثال چشم ها را ببندید ، یا ماهیچه های دست و پا را در آسوده ترین حالت قرار دهید اما خواب تنها زمانی است که مغز شما فرصت استراحت دارد. مغز در زمانی که به همه اعضای بدن فرمان آرامش می دهد ، خود به ترمیم سلول های خسته و آسیب دیده می پردازد تا شما را برای یک روز بهتر آماده کند و مهمترین عاملی که برای این کار نیاز دارد ، فرورفتن شما به خوابی عمیق است .همه افراد پس از سپری کردن یک روز پرکار و شلوغ در آرزوی یک خواب راحت و آسوده هستند. از لازمه های یک خواب رویایی برخورداری از سرویس خواب مناسب است که در این میان “تشک” حرف اول را می زند.

پلی استر:

  پلی استر جزو الیاف کاملا مصنوعی است،پلی استر استحکام خوبی در برابر سایش وچروک شدن دارد و اگر با الیاف طبیعی مخلوط شود بافتی  مستحکم و سبک پیدا میکند.

پارچه های گرد باف :

پارچه های گرد باف به دلیل نوع بافتی که دارند از خاصیت نرمتری بر خوردارند و گرههای پارچه با فاصله بیشتری نسبت به پارچه های ژاکارد زده می شود ،در نتیجه قابلیت تبادل هوا در سطح تشک امکان پذیر است و همچنین تعریق در این پارچه ها کمتر است.

 لایه ترموباند :
این الیاف که از اکریلیک رزین خالص تهیه شده است ، نوعی عایق حرارتی است که گرمای بدن شما را حفظ می کند. رزین که خود ماده ای سخت است ، تا حدودی جلوی فشار مستقیمی که از طرف فنرها به بدن وارد می شود را نیز می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای رفاه حال همشهریان عزیز ساکن شیراز فروش آنلاین تشک های تن آسای با بسته بندی های بهداشتی و کرایه رایگان،تحویل درب منزل و پرداخت هنگام تحویل انجام می گردد. رد کردن